Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Do człowieka na zakręcie – Janusz Waściński o alkoholizmie (wywiad)

Zobacz artykuły na temat:alkoholleczeniealkoholizmnałóg
Jak rozpoczyna się alkoholizm, jak na chorobę alkoholową reagują najbliżsi? Kiedy i dlaczego pojawia się decyzja o leczeniu? Co jest najważniejsze w procesie zdrowienia i dochodzenia do trzeźwości? I co najważniejsze: czy można w niej wytrwać, w jaki sposób i co jest do zyskania? O swoim doświadczeniu opowiada Janusz Waściński, od 12 lat trzeźwy alkoholik, kompozytor i autor tekstów, gitarzysta realizujący społeczną misję.

powrót do artykułu
Janusz Waściński jest trzeźwym alkoholikiem od 12 lat. Gra na gitarze, komponuje i pisze teksty, jak sam mówi - refleksyjne. Bierze udział w wielu konkursach, działa społecznie.
źródło: Janusz Waściński

Janusz Waściński jest trzeźwym alkoholikiem od 12 lat. Gra na gitarze, komponuje i pisze teksty, jak sam mówi - refleksyjne. Bierze udział w wielu konkursach, działa społecznie.

Przepis Beaty Pawlikowskiej: koktajl z awokado, melona i pomarańczy

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 3
dodano: 09:49 2016-05-11 przez: ~fala (94.78.*.*)
Ja jestem alkoholikiem, który zakręty ma już za sobą... Byłem na odwyku. Najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać. Lepiej późno niż wcale. Zdecydowałem na Ośrodek Terapii Wiosenna w Ściejowicach koła Krakowa. Najlepsza decyzja od ostatnich kilku lat.
dodano: 17:43 2016-01-31 przez: ~gość (37.47.*.*)
Janusz wascinski to oszust zatrudnial ludzi na czarno i nie wyplacal wynagrodzenia! Ogolnie to stara kurwa,jebanydiscopolowiec
dodano: 23:45 2012-10-17 przez: ~maciej28 (87.250.*.*)
bardzo fajny artykul brawa dla tego Pana !
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter

Narkotyki – dowiedz się więcej »