Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Jak rzucić palenie i nie przytyć?

Zobacz artykuły na temat:papierosypalenienadwaga
 Lokal Bez Papierosa
Kampania społeczna organizowana przez Stowarzyszenie MANKO, której głównym celem jest propagowanie wśród społeczeństwa idei przestrzeni publicznej wolnej od dymu tytoniowego.
Boisz się, że przytyjesz, gdy rzucić palenie? Bez obaw, wystarczy przestrzegać podstawowych zaleceń i uniknąć otyłości dzięki zdrowym i regularnym posiłkom, piciu wody i ćwiczeniom. Jest jeszcze kilka zasad, które pomogą Ci zachować figurę po rzuceniu palenia – poznaj je wszystkie!

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 12
dodano: 17:48 2016-01-03 przez: ~Majki (62.122.*.*)
Mi w rzucaniu palenia pomogła strona ---> rzucam-to.pl Paczka papierosów w porównaniu z kosztami środków, które mi pomogły to tylko niewielka suma, także warto było spróbować. Oczywiście najważniejsza jest silna wola, jednak warto się czymś wspomóc, aby było chociaż troszkę łatwiej.
dodano: 13:56 2015-05-04 przez: ~już niepaląca (85.89.*.*)
skorzystałam z poradnika z tej strony i już ponad 2 lata nie palę http://wyrzucpapierosa.blogspot.com/
dodano: 10:49 2015-03-24 przez: angiella (79.141.*.*)
Cieżko jest rzucić palenie i nie przytyć, rzuciłam palenie i wiem jakie to trudne. Ciagle jeśc się chce, ja staram się zapełniac organizm wodą, cały czas mam przy sobie dzbanek Dafi z czystą wodą, sięgam po nią zawsze jak mam na coś ochotę, pomaga.dobrze, ze taka woda nie ma kalorii :)
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter

Narkotyki – dowiedz się więcej »